Алевтіна Кахідзе відзвітує про свою художню практику

19 березня в арт-центрі Я Галерея у Дніпропетровську українська художниця Алевтина Кахідзе представить професійний звіт про свою художню практику (листопад, 2013 - березень, 2014).

 

До звіту увійдуть художні висловлювання Кахідзе під час масового громадянського протесту в Україні (переважно малюнки), а також художні подіі, які було відмінено чи відкладено. Серед них: ярмарок сучасного мистецтва у Музичах та колективний проект «Місця» у Національному художньому музеї України. Художниця представить повний звіт, без редакції своїх жестів, без відділення «важливого» й «неважливого», того що торкається Майдану чи не торкається. 

 

«Відзвітувати про виконану художню роботу під час політичної кризи означає повідомити всім (і собі також) про місце мистецтва, «що б не відбувалось навколо»... Власне я буду оцінювати життєздатність мистецтва та межі його доречності,» - Алевтіна Кахідзе.

 

Малюнок створено Алевтиною Кахідзе під час роботи Ініціативної групи 22.02.2014 щодо формування Критеріїв для кандидатури на посаду Міністра культури

Алевтина Кахідзе - українська художниця, кураторка, перфомерка, співзасновниця приватної резиденції для іноземних художників у селі Музичі, лаурет Премії К. Малевича. Кахідзе є учасницею численних проектів арт-центру Я Галерея. 

Кахідзе регулярно виступає не лише як художниця, а і як цікавий спікер на різноманітних подіях, на останній з яких - TEDxDonetsk - вона прочитала лекцію «Як допомогти українському суспільству реалізувати культурні бажання».

Вхід безкоштовний. Обов'язковий попередній запис за телефонами: 713 5 713, 067 622 29 92 або на e-mail:ks@yagallery.com.ua