«Арт-завод Платформа» будує безкоштовні майстерні для митців

14 червня на території «Арт-завод Платформа» у культурному просторі «AkT» буде запущена робота художніх майстерень для митців. Це скляні мобільні арт-студії, площиною 27 кв.м. кожна, наповнені всім необхідним для створення об’єктів мистецтва: водою та електрикою у тому числі. Орендної сплати за користування місцем не передбачено.

 

Художники, скульптори, відеографи, фотографи — усі, хто хоче працювати  у реальному часі, презентувати процес та кінцевий результат гостям арт-простору, дарувати або продавати роботи, open call уже розпочато. Заповнити анкету для участі у відборі можна за посиланням.

 

Літня резиденція у вигляді художніх майстерень буде працювати з 14 червня по 1 жовтня.

 

Дедлайн подачі заявок: 30.04.2018.

 

Зображення надане організаторами

 

Нагадаємо, що вже третє літо поспіль, на території «Арт-завод Платформа», індустріальне приміщення перетворюється на унікальний виставковий простір «AkT», площею 3500 тис. кв. м. Новий сезон обіцяє бути ще більш насиченим та цікавим, адже організатори запланували багато освітніх програм, відкритий лекторій, створення творчих майстерень та надихаючого контенту від офорту до VR. Сезон стартує з Open Call, відкритого набору на виставку «Exposure», яка розпочне роботу з 14-го червня. Детальніше

 

До цьогорічного мистецького сезону в «Арт-заводі Платформа» ArtUkraine та арт-простір «AkT» готують серію тематичних матеріалів «AkT Talks», які можна буде почитати вже у квітні. Не пропустіть!