Берлова, Сай та Ісупов представлять виставку про стан невизначеності

2 червня – 2 липня в арт-центрі Closer (м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 31) експонуватиметься проект трьох сучасних українських митців, — Катерини Берлової, Іллі Ісупова та Олексія Сая, — "Сподіваємося на розуміння з вашого боку".


Це не групова виставка — це спільний проект. Хоча художників об'єднують спільні теми у творчості, такі як критика сучасного суспільства, символи масової культури і їх деформація, кожен з них не схильний до колаборації та більше звик висловлюватися в індивідуальній практиці."Сподіваємося на розуміння з вашого боку" — спроба авторів вловити і передати стан, в якому зараз перебуває багато людей. Стан невизначеності. Спроби перетворити відчуття втраченого часу і втрачених можливостей у щось продуктивне. Навіть відпочиваючи неможливо позбутися відчуття провини перед ідеальним образом себе. До цього стану всі прийшли за різних обставин, але це почуття розгубленості загальне у всіх.

 

Відкриття 2 червня, 19.00

 

 

* * *
Катерина Берлова — молода українська художниця. Закінчила Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука. У 2016 році була резіденткой студії The Royal Standard Gallery (Ліверпуль, Великобританія). Досліджує теми тіла, тілесності, чуттєвого сприйняття і пізнання світу, експериментуючи з різними медіа сучасного мистецтва, такими як відео, інсталяція, живопис, скульптура, перформанс.

 

Ілля Ісупов — український художник, графік, відеохудожник. Один з представників Нової хвилі українського сучасного мистецтва. Закінчив художню середню школу ім. Т. Шевченка (1988). Член Національної Спілки Художників України з 1999 року. Роботам художника властиві літературна оповідальність і цитатность в дусі постмодернізму, сюжети його творчості часто взяті з повсякденного життя, новин, політики, науки та історії мистецтв.

 

Олексій Сай — український художник, закінчив Київський художньо-промисловий технікум (відділення графічного дизайну) та Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (відділення станкового живопису). Поєднує мистецтво нових медіа з традиційними образотворчими формами, відомий як творець напрямку Exel-Art. Працює з темами корпоративної культури, індустріалізації, глобалізації, співвідношенням особистого і масового в сучасному суспільстві.