Благодійний аукціон зібрав більше 200 тисяч гривень на потреби "маленьких світів"!

23 листопада в АU Gallery за підтримки ART UKRAINE Foundation та IWCK (International Women´s Club of Kyiv) відбувся благодійний аукціон "Маленькі світи" на користь дітей міста Марганця, у результаті якого було продано 60% запропонованих лотів і зібрано 202 500 гривень. Проект був ініційований Школою сучасного мистецтва.

 

Тут і далі — фото Каріни Громової з події

 

На аукціоні були представлені твори молодих українських художників, серед яких Тарас Ковач, Kinder Album, Олексій Павлусенко, Влада Ралко, а також учні Школи сучасного мистецтва.     

 

На зібрані кошти будуть придбані спортивні мати для дітей з передмістя постіндустріального міста Марганця. Завдяки цьому діти зможуть займатися у секціях хортингу, організованих активістами міста.

 

 

Вікторія Бурлака, засновник Школи сучасного мистецтва та ініціатор проекту "Маленькі світи": «Все почалося з того, що до мене звернулися знайомі із соціальних служб Марганця. Я розуміла, що дітям в провінції складно отримати фінансову підтримку навіть на нагальні потреби. Ми виношували ідею проекту "Маленькі світи" більше року, поки мені не вдалося знайти таких відповідальних партнерів як благодійний комітет IWCK. Контакт з головою IWCK Тетяною Сахарук мені дала Наталія Звонкова, яка першою на аукціоні придбала картину Влади Ралко. Для мене це був перший досвід у проведенні благодійного аукціону, тому я відчувала велику відповідальність.

 

Мене порадувала активність людей і їх почуття соціальної відповідальності. Усі, запрошені мною друзі, прийшли і підтримали проект та виявили активність, придбавши роботи, і це допомогло мені відчути їх моральну підтримку. Проект "Маленькі світи" наочно продемонстрував, що благодійна місія сьогодні дійсно актуальна. Не можу не подякувати Наталії Заболотній за її активну участь і за те, що вона не тільки прийняла нас у своєму новому арт-просторі ART UKRAINE Gallery, а ще й запросила людей, які придбали картини. Таким чином, спільними зусиллями, ми змогли успішно провести аукціон. 

 


 

Наталія Заболотна, Президент ART UKRAINE: "Я вдячна ініціаторам, співорганізаторам та учасникам аукціону за їх добро та милосердя. Можливо, сучасне мистецтво не є нагальною потребою кожного нашого дня. Але те, що воно допомогло зробити чиєсь дитинство кращим, свідчить про його великий потенціал. Взагалі, благодійні аукціони — це два в одному: роботи отримують нових поціновувачів, адресати ж благочинності — таку необхідну їм допомогу. Впевнена, що ми продовжимо цю плідну традицію за участі українського мистецтва".