Christie’s зафіксував рекордні продажі в першому півріччі

Аукціонний дім Christie's зафіксував рекордний рівень продажів за перше півріччя – показники зросли на 26%, тобто сягнули майже $ 4 млрд, порівняно з $ 3,1 млрд у першій половині 2017 року. Попередній максимум був зафіксований у 2015 році, коли продажі принесли $ 3,8 млрд.

 

Фото: The Art Newspaper

 

Важливу роль відіграв аукціон колекції Пеггі й Девіда Рокфеллерів, що відбувся у травні та зібрав $ 800 млн – більше, ніж продажі колекції одного власника приносили будь-коли в історії.

 

Найбільше зростання показників зафіксоване у приватних продажах (135%), прибуток з онлайн-аукціонів зріс на 40%, з аукціонних продажів – на 20%.

 

Згідно з виданням Artnet, Christie's реалізував вісім з десяти лотів на аукціоні в цьому році. Кількість лотів, проданих за більш ніж 10 мільйонів доларів, виросла з 46 до 55. Найдорожчим лотом стала картина Пабло Пікассо «Дівчина з квітковим кошиком» (1905), продана за $ 115 млн, за естімейту в $ 90 млн. Аукціонні рекорди також були встановлені на твори Клода Моне ($ 84,7 млн) і Анрі Матісса ($ 80,1 млн).

 

Аукціон Sotheby's повідомить про результати півріччя 6 серпня.

 

Джерело: The Art Newspaper