Показ нової колекції ELENAREVA у Мистецькому Арсеналі

18 березня в рамках українського тижня моди Ukrainian Fashion Week, що проходитиме в Мистецькому Арсеналі з 14 по 19 березня, дизайнер одягу Олена Рева представить колекцію, створену в колаборації з художницею Катериною Бучацькою.


В основі колекції ELENAREVA осінь-зима 2014-15 «ARCH&GEO» лежить ідея ламаної геометрії, що розкривається в строгих, вишуканих силуетах, асиметричних формах, глибоких монохромних відтінках. Основним джерелом натхнення для дизайнера стало стародавнє мистецтво орігамі, а також сучасна архітектура. При цьому колекція F/W 2014-15 зберігає традиції бренду з притаманною йому лаконічністю і жіночністю образу, який одночасно виходить за рамки мінімалізму.

 

До роботи над колекцією була запрошена художниця Катерина Бучацька, учасниця мистецької резиденції Йоркширського скульптурного парку та KYIV AIR, а також призер Йоркширського скульптурного парку на першому міжнародному фестивалі сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project. Спеціально для нової колекції ELENAREVA Катя розробила ескізи хусток і виготовила ряд аксесуарів. Усі прикраси зроблені вручну: за допомогою високої термічної обробки листи мельхіору нагрівалися, деформувалися, полірувалися, потім охолоджувалися і після цього покривалися лаковим напиленням.