Фонд Енді Воргола виділив $295 000 на кураторські дослідження

Фонд Енді Воргола для візуальних мистецтв виділить 295 тис. доларів на шість кураторських досліджень, аби посприяти науковій діяльності в галузі сучасного мистецтва. Куратори отримають гранти на суму до 50 000 доларів для підтримки поїздок, архівних досліджень, інтерв'ю та інших заходів.

 

Younès Rahmoun, Subha (rosary), 2004

Фото: artnews.com


У 2018 році гранти отримали — Емма Чабб та Музей мистецтв Сміт-коледжу; Ерік Кросбі та Музей мистецтв Карнегі; Перрін Латроп з галереями університету Фіска; Кейт МакКей і Музей мистецтв Берклі та Кіноархів Пасіфік; Павел Піш та Художній центр Волкера; і Хаема Сіванасан та Художня галерея Великої Вікторії.


"Ці шість кураторів займаються невідкладними культурними проблемами, включаючи нерівність доходів, те, як ми представляємо супротив, і як формуються домінуючі наративи, а головне, чиї вони, — сказав президент фонду Джоел Вакс. — Ми впевнені, що це дослідження призведе до важливих відкриттів у галузі сучасного мистецтва".


Заявки відкриті для кураторів на будь-якому етапі кар'єри. Кількість виділених стипендій може різнитися залежно від оцінки запропонованих проектів. Наступний термін подання заявки — 1 вересня.

 

Джерело: artforum.com