Фотограф Дмитро Богачук представить серію морських пейзажів у Києві

Галерея Brucie Collections (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 55Б) презентує персональну виставку Дмитра Богачука – українського арт-фотографа, який працює у жанрі пейзажної фотографії.

 

Дмитро Богачук. Дюни Бланкенберге, Бельгія

Усі зображення надано організаторами

 

Дмитро Богачук – учасник багатьох міжнародних виставок, автор декількох фотокниг, власник фотографічних нагород. Його серія про людину у просторі здобула 1-ше місце за версією міжнародного конкурсу MIFA. Фотографічна серія «Рівнинний край» вперше була представлена в Парижі на фестивалі Le Quatrieme Image в 2017 році.

 

Дмитро Богачук. Етрета, Франція

 

З 4 жовтня 2017 року український глядач зможе відкрити для себе «Рівнинний край», новий проект Дмитра Богачука, головна тема якого – морський пейзаж. До серії увійшли фотографії 2012-17 рр., створені там, де море торкається землі.

 

Дмитро Богачук. Морсалін, Франція

 

Автор вважає, що фотографія повинна бути універсальною. Проста естетика та повітряна атмосфера світлин подумки переносить глядачів до морського узбережжя. Кожен, побачивши знімок, впізнає пейзаж знайомий з дитинства, навіть якщо не був у цих країнах. Пастельні кольори та стиль мінімалізму, притаманні світлинам, роблять їх простими та, у той самий час, відкривають глибинні почуття та емоції, викликані морем, до якого всі тяжіють. 

 

Роботи Дмитра Богачука будуть доступні для перегляду та придбання в галереї Brucie Collections з 4 жовтня до 17 грудня 2017 року.