Фотограф, що знімає для National Geographic, покаже виставку в Києві

5 липня о 19.00 в арт-просторі "BARVY" (м. Київ, вул. Мечникова, 3) відбудеться відкриття персональної виставки фотографа Дениса Копилова "Між двома полюсами". Денис Копилов побував у Антарктиді, Арктиці, Кенії, Уганді, Конго, Бразилії та Папуа – 6 років неймовірних подорожей відображенi у його фотографіях, багато з яких опубліковані виданнями National Geographic і "Мир Туризма". 

 

Тут і далі – фотографії Дениса Копилова


Ми побачимо справжні secret place та їхніх мешканців, найяскравіших представників тваринного світу, види природи, від яких захоплює дух, та первозданні емоції у дитячих поглядах.

 

 

"Я виріс на творах Жюля Верна, Джека Лондона та Альфреда Шклярського і життя подарувало мені можливість відправитися по місцях моїх дитячих мрій! Я зустрічав свій день народження на протоці Дрейка, у найбiльш штормовому місці на Землі, гостював у поселенні племен, які ще недавно були людожерами, добирався до Антарктики спеціально, щоб побачити колонії пінгвінів та величезні кольорові айсберги, знімав горил в Африці, білих ведмедів і моржів в Арктиці. Побачити і пережити таке – найкращий спосіб розширити власну свідомість!" – говорить автор фото Денис Копилов.

 

На офіційному відкритті також відбудеться акустичний камерний виступ Даші Суворової та виступ проекту VRЕМЯ ОТ VRЕMЕNI.