Фотопроект Костянтина Стрільця в Closer

19 березня о 19:00 в арт-центрі Closer відкриється персональний проект Костянтина Стрільця «Бачити іншого».

 

«Де знаходиться межа нашого бачення? Чи бачимо ми насправді те, чого не можемо прийняти? Кого я бачу, коли вдивляюсь в чорне тло, з якого виступають обриси того, що, здається, таки є іншою людиною? Але це не я, це точно не я. Я так виглядати не можу. А якщо навіть і можу, я цього ніколи не покажу, навіть самій собі. Нас розділяє лише позиція камери і промінь світла, але і цього може виявитись достатньо, аби провести чітку межу між “я” і “вони”,» - куратор проекту Катерина Ботанова.

 Костянтин Стрілець народився в 1976 році у Києві. Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія». Фотографією активно зайнявся у 2009 після навчання у фотошколі Віктора Марущенка.

Виставки: персональна виставка «Лондон. Перша виставка» (НЦТМ ім. Леся Курбаса, м. Київ, 2009), колективна виставка «1986. Два погляди» (галерея «Лавра», м. Київ, 2011), колективна виставка «Майдан. Людський фактор» (Майдан незалежності, м. Київ, 2014), колективна виставка переможців другої національної фотопремії «Фотограф року 2013» (М17 ЦСМ, м. Київ, 2014).

 

Арт-центр Closer (м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 31)

Вхід вільний