Gagosian Gallery виставили Сая Твомблі на новому майданчику

Gagosian Gallery презентувала виставку відомого американського абстракціоніста Сая Твомблі. Таким чином галерея відзначила відкриття свого нового майданчика.

 

До проекту увійшли як добре відомі, так і раніше не експоновані малюнки, скульптури та паперові роботи художника. Твори Сая Твомблі займають важливе місце в колекції Галереї Гагозіан з 1980-х років.

 

Сай Твомблі. «Вакх» (2006-2008, акрил, полотно)

 

«Для нас є великою честю те, що Сай Твомблі відкрив так багато виставок у наших європейських галереях своїми новими роботами. Дотримуючись традиції, ми раді показати ще кілька його раніше не бачених речей», – розповів засновник галереї Ларрі Гагозіан.

 

Сай Твомблі

 

Gagosian Gallery у Говернор Хілл стала третім за рахунком відділенням галереї в Лондоні. Її дизайн розробив Caruso St. John, який нещодавно також попрацював над оформленням галереї Демієна Херста в столиці Англії.

 

Сай Твомблі (1928-2011) був одним із чільних художників Нью-Йорка 50-х поряд із Робертом Раушенбергом, Джаспером Джонсом та іншими. Роботи митця раніше виставлялися в МоМА, Tate Modern, Whitney Museum та в багатьох арт-центрах Європи.

 

Джерело: artdaily.com

 

Ілюстрації та фото: artdaily.com, 0valia.livejournal.com