Галерея MASLO запрошує в арт-резиденцію на Хмельниччині

MASLO the gallery оголошує відкритий конкурс на участь у резиденції в Хмельницькій області. 

Молоді українські художники та художниці віком до 35 років запрошуються на резиденцію, яку організовує молода галерея сучасного мистецтва MASLO the gallery. 

Локація резиденції – за кількадесят кілометрів від м.Хмельницького. 

До участі у резиденції запрошується автори та авторки, які працюють з різними медіа: живописом, графікою, фотографією, медіа-мистецтвом, а також просторовими формами – інсталяціями, скульптурою, об’єктами.

Тема резиденції – «Кордони та межі». 

 

Фрагмент експозиції «Виміри мислення» київського митця Ореста Яремчука – друга виставка в галереї MASLO

 

Читати також: «Виміри мислення» Ореста Яремчука: чи можливо вийти за межі інформаційного виміру?


Учасники резиденції запрошені дослідити проблему «межі» у сучасному світі. Саме по собі слово «межа» можна віднести до багатозначних: з одного боку, це визначена лінія впливів і кордон зіставлених територій. А з іншого, межа може означати допустиму норму чого-небудь дозволеного, крайній ступінь якоїсь дії чи вчинку. Відтак «межа» є ще й умовної лінією, за яку можна переступити, втрачаючи гідність. Також очевидно, що сам процес перекроювання усталених територіально-адміністративних кордонів тягне за собою утворення спірних територій – зон розломів, а з ними і нового ідеологічного конструювання на місці колишнього. І якщо у контексті держав, межа постає досить умовним поняттям, внаслідок етнічних конфліктів і геополітичних інтересів протягом усієї історії людства, то для мистецтва ця проблема актуалізується з початку XX століття: відколи постає питання «Що таке мистецтво?». 


Так, учасниками резиденції пропонується поміркувати про цю проблематику, дослідити поняття «межі» та її хиткості, а також як воно може проявляти себе у контексті художньої практики. 

 

Умови резиденції:


Художника(цю) забезпечують проживанням разом з іншими учасниками резиденції та матеріалами для реалізації проекту.

Результатом участі в резиденції є подальше втілення проекту у просторі MASLO the gallery чи на її терасі. 

Для участі необхідно підготувати та надіслати на e-mail галереї info@maslo.space такі матеріали:
— Опис проекту з попередніми ескізами, який Ви хотіли б реалізувати, перебуваючи у резиденції
— CV та портфоліо

Прийом заявок (описів проектів, CV та портфоліо на електронну адресу галереї) на участь у резиденції: 1 червня – 1 липня
Оголошення результатів: 5 липня
Час перебування у резиденції: 5 – 19 серпня