Портрет на крижині в ім'я людей і природи

Гавайський мураліст Шон Йоро (Sean Yoro), відомий як Хула (Hula), малює свої твори на... шматках криги. Балансуючи на плавучій платформі художник створює портрети людей із тих куточків світу, у яких згубний вплив глобального потепління є особливо відчутним. Малюючи портрети на крижинах, Хула тим самим намагається наголосити на тій величезній шкоді, яку глобальне потепління може завдати безпосередньо людству, аспект проблеми, про який, на жаль, пам'ятають не завжди. 

 

 

Для свого останнього проекту "Що, якщо ти полетиш" (What If You Fly) Хула разом зі своєю командою здійснив подорож до острова Баффінова Земля (Канадський Арктичний архіпелаг), аби намалювати портрет місцевої ескімоски Джесс Майк. 14 годин витратили митець та команда на пошуки бездоганного криажного полотна, усвідомлюючи, що незабаром воно, як і все, що буде на ньому зображене, безслідно розтане. Знайшовши згожу крижину Шон Йоро взявся за створення портрету з фотогафії Джесс, зрбленої заздалегідь.

 

Творчий процес та його результат можна побачити на Vimeo в короткометражному документальному фільмі Ренана Озтюрка і Тейлора Ріса.

 

Джерело: huffingtonpost.com