Ілюстратори проведуть вікенд в Одесі

7 та 8 листопада в Одесі відбудеться проект «Вікенд з ілюстраторами». На ньому художниці Таня Денисенко та Юлія Тверітіна проведуть лекції та воркшопи про західні та східні практики в ілюструванні книжок.

 

7 листопада о 12:00 Таня Денисенко розповість про те, як ілюстратору почати працювати самостійно, без письменника, над авторською книгою; які основні тенденції в тематиці книжки для дітей на Заході (на прикладі Болонського книжкового ярмарку), а також про те, яких книжок бракує в Україні і яку нішу в літературній сфері може обрати для себе молодий ілюстратор. Юля Тверітіна розповість про відомих фігур сучасної східної ілюстрації (Китай, Японія, Південна Корея) та про її тенденції, про те, що таке мейнстрим в ілюстрації та хто створює моду на нього, і яка ілюстрація приверне увагу сучасного читача.

 

Юлія Тверітіна

 

Робота Тетяни Денисенко

 

Учасники воркшопу працюватимуть над створенням позитивного та негативного персонажів, над композиційним рішенням і над тим, як показати розвиток та взаємодію характерів у книзі.

 

Етапи роботи:

 

— ознайомча лекція, демонстрація прикладів
— формулювання ідей
— скетчі, розробка візуального образу персонажа
— робота над композиційним рішенням розворотів, враховуючи характер персонажа
— робота над ілюстраціями
— аналіз робіт.

 

Зареєструватися на захід можна тут.

 

Проект «Вікенд з ілюстраторами» організовує Клуб ілюстраторів Pictoric спільно з коворкінгом «Термінал 42» (м. Одеса; вул. Успенська, 44). Минулі вихідні Одесу відвідав Сергій Майдуков, який прочитав лекцію та провів воркшоп про журнальну ілюстрацію.

 

Ілюстрації: сторінка проекту в Facebook