Харків’яни побачать «Діячів України» на плакатах

Клуб ілюстраторів Pictoric вперше представить виставку плакатів «Діячі України» в Харкові. Це відбудеться 14 жовтня о 19:00 в галереї «COME in» (вул. Данилевського, 26).

 

 

Серія плакатів «Діячі України» демонструє наших видатних співвітчизників із різних куточків креїни – Сергія Корольова (Одеса), Михайла Коцюбинського (Вінниця) та багатьох інших. Звісно, серед них є і режисер театру «Березіль» Лесь Курбас (Харків).

 

«Поодинокі спроби осучаснити шаблонні портрети зі шкільних підручників були й не раз, але масштабами вони не вражали. Саме тому молоді українські художники створили серію плакатів, де відтворили сучасний погляд на діяльність видатних українців… До серії зі 100 плакатів увійшли всім відомі особистості з усієї України, щоби і полтавчани, й ужгородці, й одесити змогли віднайти свого видатного земляка», – розповідають про проект учасники клубу Pictoric.

 

Нагадаємо, Клуб ілюстраторів Pictoric вперше представив проект «Діячі» у Львові. З того часу виставка плакатів також побувала в Києві, Одесі, Запоріжжі, с. Остер (Чернігівська обл.), с. Дружківка (Донецька обл.), с. Хотів (Київська обл.). Також проект був презентований в Адміністрації Президента України та на V Книжковому Арсеналі 2015.

 

Інтерв’ю з учасниками Pictoric на сайті ART UKRAINE

 

Джерело: сторінка події в Facebook