Художниця Kinder Album пропонує погратися зі стікерами

7 березня о 19.00 у Port creative hub відбудеться відкриття персональної виставки Kinder Album "Зима вода нога".

Проект 2017 року включає серію малюнків і об’єктів, які присвячені нетривкому перехідному стану між зимою та весною і виявленню творчої сили в процесі спільної дії. 

 Експозицію з малюнками Kinder Album глядачі зможуть трансформувати власноруч: художниця пропонує доповнювати зображення за допомогою стікерів з додатковими образами. Таким чином аудиторія виставки зможе розвити власні сюжети.

"У 1971 році Джон Балдассарі написав: "I will not make any more boring art". Так само і Kinder Album не робить "нудне мистецтво". У цей раз я запрошую взяти участь у моєму проекті за допомогою веселих стікерів. Хотілося б, щоб всі зимові кришталеві картинки в перший місяць весни перетворилися на гарбуз. Дозволяю приходити зі своїми стікерами, а так само нести мої стікери з собою. Пограймо!" — закликає художниця Kinder Album. 

Виставка продовжує проект Winter album, який був створений у колаборації з одеською галереєю Invogue#Art і включає малюнки художниці, а також відеоарт і об'єкти. Роботи Kinder Album — це гра ідентичностей, архетипів, ілюстрації первесійних практик як метод дослідження сексуальності.

Виставка триватиме з 8 березня до 28 березня.

* * *
Kinder Album — анонімний арт-проект, який розпочався у Фейсбуці у 2012 році. Авторка проекту живе у Львові, працює з живописом, графікою, фотографією, стріт-артом, відеоартом і робить інсталяції. Її роботи були представлені на групових виставках в Любліні, Москві, Празі, Лондоні. У 2015 році художниця стала номінанткою на Премію PinchukArtCentre.