Київський Бенксі: невідомий розмалював скульптуру на виставці в ЦУМі

У суботу, 7 жовтня, невідомий чоловік під виглядом відвідувача зайшов в приміщення виставки на 5-му поверсі ЦУМу. Після знайомства з експозицією і спілкування зі співробітниками, він дістав балончик з синьою фарбою, і розпорошив її на скульптуру, що знаходилась поруч із ним.

 

Усі зображення надано організаторами

 

За словами хулігана, йому здалось, що скульптура вимагає «доповнення», сам винуватець події назвав себе «вільним художником».

 

На місце події одразу прибули співробітники поліції, порушнику загрожує адміністративне стягнення за хуліганство.

 

Пошкодження отримала скульптура молодого українського художника Єгора Анцигіна під назвою «Телеграф». Скульптура із комбінованих матеріалів і корпусів старих мобільних телефонів, за задумом автора, піднімає тему пам'яті і «слідів», які ми залишаємо в історії.

 

 

Напад на арт-об'єкт відбувся в просторі виставки «Мобільна революція», яка триває з 6 по 26 жовтня. Виставка присвячена історії розвитку мобільного зв'язку, і його впливу на життя сучасної людини. Окрім історичних артефактів – першого мобільного телефону Motorola DynaTAC 1983 року випуску, або апарату, з якого був здійснений перший мобільний дзвінок в Україні – на виставці представлені роботи сучасних художників Алевтини Кахідзе, Єгора Анцигіна і арт-групи SVITER, які поміркували про те, як змінюється наше життя під впливом техніки.