Відмінено концерт алгоритмічної електронної музики в Малій галереї Мистецького Арсеналу

У зв'язку з трагедією, концерт алгоритмічної електронної музики виконавців: Ujif_notfound та Алла Загайкевич, який мав відбутися сьогодні в Малій галереї Мистецького Арсеналу ВІДМІНЕНО.

 
Алгоритмічна музика (стохастична музика) вид композиційної техніки, при якому вибір окремих звуків обумовлений застосуванням законів теорії ймовірності, заздалегідь визначених формальними передумовами (математичні формули, різного роду математичні графіки, схеми, таблиці та ін.)

 

 

Ujif_notfound [UN] медіа артист, займається побудовою алгоритмічних систем інтерпретації шляхом мов програмування. 

Основний напрямок діяльності це створення мультимедійних систем заснованих на алгоритмах кінетичного зв'язку людини і програми. 

 

«Живі» виступи засновані на генерації аудіо та візуальних потоків в реальному часі. Керуючи заздалегідь написаними програмами (патчами) Ujif_notfound, при кожному новому запуску системи створює неповторний аудіо-візуальний простір, який існує лише під час виступу і повторити який в точності практично неможливо. Подібний підхід має широке функціональне застосування для створення інсталяційних інтерактивних середовищ в будь-яких просторах, як фізичних, так і віртуальних.

 

 

Алла Загайкевич українська композиторка, яка поєднує  в своїй діяльності два напрями: академічні жанри (симфонічний, камерний, електроакустичні композиції, камерну оперу) і сучасне медіа-мистецтво (перформанси, мультимедіа інсталяції, музику до фільмів та відео-арт). 

 

Закінчила Національну музичну академію Укараїни ім. П.Чайковського. 

У 1995-1996 прийшла річний курс з композиції та музичної інформатики в InstitutIRCAM (Париж). У 1997 році вона створила електронну студію в Національній музичній академії України. 

 

З середини 90-х Алла Загайкевич є активним промоутером академичної електроакустичної музики в Україні, вона активно співпрацює з виконавцями експериментальної електронної і нової імпровізаційної музики. З 2003 художній керівник міжнародних проектів Electroacoustics, EM-Visia. 

Переможець Міжнародного конкурсу Musica Nova (2011).

Автор музикознавчих статей у науковій періодиці. 

Президент Асоціації електроакустичної музики України (з 2010).