«Мистецька збірка» готує виставку про жінок та іграшки

У столичному арт-просторі Mystetska Zbirka Art Gallery (вул. Терещенківська, 13) розпочинається нова виставка – «TOY STORY». Вона розповість про місце жінки в сучасному суспільстві, а разом із тим і про соціальну гру та життя за дитячим сценарієм.

 

Одна з центральних інсталяцій проекту – бокси-коробочки, в яких і відбуваються символічні «Toy Story» кожного з авторів. Це міні-життя, що  концентровано звучать, як у дитячому сні при хворобі, відкриваючи  найпотаємніше.

 

Вікторія Телетьєн, Віолетта Терлига. «Три грації»

 

Учасники виставки: Ксенія Платонова, Ніна Мурашкіна, Наталія Корф-Іванюк, Таня Маліновська, Анна Валієва, Олена Пронькіна, Маріанна Голембйовська, Ірина Федотова, Тетяна Русецька, Ольга Селищева, Валерія Бучук, Оксана Солоп, Настя Гудзь, Марія Довгань, Ірина Гордєєва, Дмитро Молдаванов, Вікторія Телетьєн, Віолетта Терлига, Юлія Полякова, Людмила Завгородня, Надін Хазан, Микита Акопов.

 

«…Це збірний образ безлічі смислів і трактувань. Історії художниць, представлені у живописі, графіці, скульптурі, інсталяціях, відео- та саунд-арті, фешн та медіа-роботах абсолютно різні та неоднозначні…При цьому демонстровані історії, не дивлячись на індивідуальне бачення, протиріччя сюжетів і розбіжність форм, не включають, а доповнюють одна одну. Емоційна атмосфера виставки дає можливість не тільки осмислити, але і відчути образи. І навіть почути власну розповідь», – розповідає про виставку художник і культуролог Уляна Курганова.

 

Виставка «TOY STORY» відкривається 21 жовтня о 19:00. Вона триватиме до 15 листопада.