«Молитва Матері Терези»

12 лютого о 19:00 у Колонному залі ім. М. В. Лисенка Національної філармонії України (за адресою: Володимирський узвіз, 2) кияни та гості міста зможуть відвідати концерт «Молитва Матері Терези». Захід відбудеться з нагоди початку головування Латвійської Республіки у Раді Європейського Союзу. На концерті будуть присутні високопосадові особи Латвії.

 

Під керівництвом диригента Сіґвардса Клява у концерті візьмуть участь: хор Латвійського Радіо та державний камерний оркестр «Sinfonietta Riga». До програми концерту увійдуть: твори для хору та струнних інструментів, а саме: «Тиша, любов і світло» Ріхарда Дубра, «Пісня Сілуана» Арво Пярта, «Крапля в океані» Еріка Ешенвалдса, «Літанія Матері Терезі» Андріса Селіцкіса, «Господи, відкрий наші очі» Петеріса Васкса.

 

Хор Латвійського Радіо постійно бере участь на міжнародних музичних форумах та у престижних концертних залах. Окрім того, всесвітньо відомим є також камерний оркестр «Sinfonietta Riga», який позиціонує себе відкритим до різної музики – від бароко до екстремального сучасного мистецтва, від академічного до неакадемічного музичних напрямків.