Музей історії Києва покаже мінімалістичні пейзажі Костянтина Копосова

16 січня в музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва» відбудеться відкриття персональної виставки «Трикрапка» Костянтина Копосова. Художник розповість про три точки сучасного пейзажу.

 

Вивчення трьох китів сучасного пейзажу саме цій темі присвячена майбутня виставка. При створенні робіт Копосов відштовхується від ключової тріади: точки в просторі, точки в часі і точки зору. Далі йдуть умови задачі: час і місце, з яких художник формує пейзаж. В ході рішення він аналізує стан атмосфери, повітряного і світлового середовища, спостерігає за пошуком характеру ландшафту. У кінцевому підсумку народжується остання і найважливіша умова точка зору. У картини з'являється своя особиста і виняткова життєва позиція.

 

Тут і далі — пейзажі Костянтина Копосова

 

«Унікальність точки в часі та просторі стала для мене основою роздумів над цим феноменом», каже автор виставки. «Момент, у якому ми живемо, те, що відбувається саме зараз це єдине, що існує в дійсності, так як минулого вже немає, а майбутнє ще не настало. Працюючи з пейзажем, я можу поставити час на паузу».

 


 

Роботи художника — це переосмислення класичних пейзажів через сучасні яскраві мінімалістичні візуальні образи. В даний момент живе і працює в Німеччині.

 

Відкриття: 16 січня (понеділоко 19:00. Вхід вільний.

 

 

* * *

Костянтин Копосов випускник київської Академії образотворчих мистецтв, архітектор і художник, учасник багатьох міжнародних виставок і мистецьких проектів. Остання персональна виставка — «Українське буде», частина робіт з якої були представлені в стінах штаб-квартири ООН в Нью Йорку, в Чикаго і Нью-Джерсі. Проект так само експонувався в міжнародному терміналі аеропорту «Бориспіль».