Музей Метрополітен зафіксував рекордну кількість відвідувачів

Незважаючи на впровадження нових комісійних зборів, яке викликало бурхливі дискусії цього року, Музей мистецтва Метрополітен у Нью-Йорку зареєстрував рекордну кількість відвідувачів за минулий бюджетний рік, що закінчився 30 червня. Більш ніж 7.35 мільйонів людей відвідали три локації, що належать музею — "Met" на П'ятій авеню, Клойстерс, і "Met Breyer". Показники перевищили минулорічні 7 мільйонів. 

 

"Мікеланджело: божественний кресляр і дизайнер" стала 10-ою з найвідвідуваніших виставок в історії Музею Метрополітен

Фото: nytimes.com


За словами представників музею, відвідувачів приваблювала виставка "Michelangelo: Divine Draftsman and Designer" ("Мікеланджело: божественний кресляр і дизайнер"), яка експонувалася із 13 листопада 2017 року до 12 лютого 2018 року. 702,516 людей завітали у музей, щоб подивитися на неї. Іншими із найбільш популярних минулорічних виставок стала "Cristobal de Villalpando: Mexican Painter of the Baroque" ("Кристобаль де Вільяльпандо: мексиканський бароковий художник"), яка налічувала 256.339 відвідувачів, і "David Hockey" ("Девід Гокні") (363.877 відвідувачів). 


Виставка від "The Costume Institute" ("Інститут костюму"), що проходила у Музеї Метрополітен на П'ятій авеню і Клойстерсі також є однією із найвідвідуваніших у історії музею. Після відкриття 10 травня її оглянули близько 500.000 осіб. 


Музей також повідомив, що минулого року близько 250 мільйонів доларів склали дарунки філантропів, із них 80 мільйонів були подарунком Флоренс Ірвінг та її чоловіка, а також, що Музей вважається найвідвідуванішою туристичною локацією Нью-Йорка.

 

Джерело: artforum.com

 

Переклала Ольга Ярмак