Арт-проект у Києві відкриє школу документалістики

Проект «The School of Kyiv» оголосив про початок «Школи образу і доказу». Це освітня платформа для документалістів і медіадослідників, яка діятиме із серпня до жовтня 2015 року.

 

Ілюстрація до проекту

 

Протягом двох місяців у рамках Школи пройдуть воркшопи за участі українських та міжнародних художників, теоретиків, режисерів та журналістів, котрі разом із учасниками школи працюватимуть над створенням документальних відеопроектів.

 

У «Школі образу і доказу» пройдуть майстер-класи, семінари та лекції Сергія Лозниці (Україна – Німеччина), Хіто Штеєрл (Німеччина), Наталки Гуменюк (Україна), Cвітлани Матвієнко (Канада), Руті Села (Ізраїль), Джеймса Т. Хонґа (США), Лесі Кульчинської (Україна), Хаїма Сокола (Росія), Ніка Даєр-Візефорда (Канада), Ніла Белуфа (Алжир), Станіслава Мензелевського (Україна), Ангеліни Карякіної (Україна), Артура Жмієвського (Польща), Ольги Папаш (Україна), Томаша Рафи (Словаччина), Фікрета Атая (Туреччина), Катерини Сергацкової (Україна), Венделін ван Ольденборґ (Голландія) та інших.

 

Охочих взяти участь в проекті організатори просять надіслати до 5 серпня 2015 року своє коротке резюме, мотиваційний лист, портфоліо та/або посилання на свої відеороботи на адресу team@theschoolofkyiv.org. Для участі в заходах «Школи образу та доказу» необхідне вільне володіння англійською мовою.

 

«Школа образу та доказу» заснована на честь видатного режисера-документаліста Харуна Фарокі, який погодився вести проект перед своєю несподіваною смертю влітку 2014 року. У рамках школи пройде ретроспектива фільмів Харуна Фарокі.

 

Нагадаємо, що проект «The School of Kyiv» відбудеться в столиці України з 8 вересня до 1 листопада.

 

Джерело: сторінка проекту в Facebook