Надихаючись «Чорним квадратом»

20 лютого о 18:00 в галереї «Мистецька збірка» (м. Київ; вул. Терещенківська, 13) відбудеться відкриття проекту Inspired by Black Square. Виставка проходитиме з нагоди сторіччя з моменту створення «Чорного квадрату». В ній 30 українських художників переосмислять цінність та значення культового твору Казимира Малевича, а також продемонструють його вплив на сучасне мистецтво, побут і світогляд людей.

 

Олександр Ройтбурд

 

Inspired by Black Square презентує твори в сферах живопису, інсталяції, скульптури, фотографії, інтерактивних майданчиків і дизайнерського одягу. Учасники експозиції – як досвідчені, так і молоді вітчизняні митці. Виставка представить роботи О. Ройтбурда, Т. Сільваши, О. Животкова, О. Дубовика, М. Маценка, Л. Козлова, Ю. Вакуленка, В. Хоменка, В. Шерешевського, М. Деяка, Б. Томашевського, В. Дейсуна,  В. Малини, О. Золотарьова, ZOI Group, О. Селищевої, О. Шинкаренко, Т. Боричок, М. Громенко, Л. Томіліна, В. Бика, Zabo, П. Веллер, О. Рижих, О. Януль, О. Лідаговського та інших.

 

 

 

Олександр Лідаговський. «Три богатирі»

 

Куратори проекту – Максим і Юлія Волошини. «У нашому проекті ми покажемо іший зміст “Квадрату”. Ця картина не тільки руйнує, але слугує джерелом натхнення. Адже кінець – це початок чогось нового», – переконана пані Юлія. «Inspired by Black Square – це і дослідження, і просвітницький захід. Це відповідь тим, хто каже “я теж так можу” чи “я не розумію”», – вважає пан Максим.

 

 

Василь Бик. «Банкір» (2005, дерево)

 

Виставка Inspired by Black Square триватиме з 21 лютого до 15 березня. Відвідати її можна безкоштовно щодня з 11:00 до 18:00.