Найбільшу в історії України 3D-квітку цього тижня презентують у Києві!

7 грудня о 18.00 Art Ukraine Foundation запрошує на передноворічний івент в рамках проекту «Віртуальна міфологія»Головною подією заходу стане презентація унікального мистецького твору молодого українського медіа-художника Степана Рябченка "Walking Flower". Вже цими днями найбільша в історії України 3D квітка-гігант поповнить віртуальний оазис Art Ukraine Gallery. 

 

 

Близько двох місяців група інженерів компанії Diacom Group працювала над матеріалізацією одного з центральних віртуальних образів картини Степана Рябченка «Судний день». Десять інженерів та технологів контролювали процес друку, працювали над покриттям скульптури і займалися фарбуванням. Змодельована автором скульптура була надрукована на 3D принтері за допомогою чіпових станків. Для порівняння, за час, витрачений на створення скульптури, ця група інженерів могла б зібрати 1000 комп’ютерів, збудувати дельтаплан або пів гелікоптера МІ-2. 

 

 Степан Рябченко. «Судний день»

 

Під час презентації квітки-гіганта в Art Ukraine Gallery усі бажаючі в реальному часі зможуть власноруч відтворити міні-копії квітки-гіганта або інші найпопулярніші 3D-образи українського митця й узяти на згадку в якості сувеніру.

 

Вхід на захід за VIP-запрошеннями або за квитками вартістю 300 гривень.