Неформальне мистецтво Західної України в Арт Хаус Музичі

До 30 січня в Арт Хаус Музичі (с. Музичі, Київська область) триватиме виставка неформальних мистецьких просторів Західної України. Проект має ориґінальну і в той же час провокативну назву – «Якщо самі лише мухи бачили виставку, чи це означає, що вона відбулася?».

 

 

Виставку курують Лізавета Герман та Марія Ланько. Ідея заходу виникла у кураторок протягом 2014 року – у процесі дослідження художньої сцени Західної України в рамках онлайн-проекту «Відкритий архів».

До «Якщо самі лише мухи…» також долучилося незалежне видавництво NIICE Publishing. На виставці воно презентувало артбук «Неформальні мистецькі простори Західної України. Львів — Ужгород, 1993–2013» за сприяння студії графічного дизайну 3z studio.

 

Проект Герман та Ланько прийняла в своїй арт-резиденції Алевтина Кахідзе. «Розмова про маловідомі київській публіці віхи західноукраїнського мистецького процесу видається нам найбільш доречною саме в такому самобутньому (географічно та програмно) місці», – впевнені організатори.

 

Художники, що взяли участь у виставці:

Габріель Булеца (Ужгород)
Відкрита Група (Львів-Мукачево)
Юрій Соколов (Львів)
Андрій Стегура (Ужгород)
Любомир Тимків (Львів)

 

Представлені неформальні галереї:
Decima (Львів)
Коридор та проект “Тимчасова виставка” (Ужгород)
Tymutopiyapres (Львів)
Гаражна гарелея Любомира Сікача (Львів)
Detenpyla (Львів)
Єфремова26 (Львів)
Проект “89 днів зими” (Львів)

 

З 19 до 30 січня відвідати «Якщо самі лише мухи бачили виставку, чи це означає, що вона відбулася?» можна лише за попередньою домовленістю з організаторами. Вхід – вільний.