Нова художня школа увімкне світло в Одесі

Освітня організація «Культурний проект» започатковує конкурс на участь у навчальній прогамі Нової художньої школи (НХШ), що  відбудеться в Одесі з 16 по 17 жовтня в рамках фестивалю світла, медіа-мистецтва та музики Odessa Light Fest. Курс «НХШ: Light Minded City» – це дводенний нон-стоп хакатон з дослідження світла у місті, що навчить створювати світлові інсталяції на архітектурі за технологією mapping.

 

 

Учасники школи дізнаються, як:

 

–        створювати mapping;

–        створити концепцію проекту;

–        ефективно працювати у новій команді в стислі терміни;

–        мислити творчо та поза рамками.

 

Курс передбачає роботу з комп’ютерними програмами, що дозволяють створювати mapping та створювати нові світлові образи нічної архітектури. Студенти НХШ: Light Minded City матимуть можливість самі створити не просто спектакулярну світлову інсталяцію на будинок, але і концепцію свого проекту через креативне дослідження.

 

Учасники школи також візьмуть часть у конкурсі VJ LIVE MAPPING: у трьох груп студентів НХШ буде по 10 хвилин, щоб виступити наживо на фасаді будівлі за пам’ятником Дюку в Одесі. Міжнародне журі обере 3-х найкращих з усієї кількості учасників.

 

«Цей курс для людей, які бажають осягнути межі того, на що вони здатні у творчому сенсі; для творчих людей, що прагнуть опанувати стратегію і тактики створення мистецтва новітніх технологій; для людей яким цікаво досліджувати місто нестандартними методами», – розповідають ініціатори «НХШ: Light Minded City».

 

Заявки приймаються до 10 жовтня 2015 року включно. Участь у школі – безкоштовна за умови успішного проходження конкурсного відбору. Деталі – за посиланням.

 

Більше про фестиваль Odessa Light Fest.