Очільника Музею Д’Орсе можуть не переобрати

Підходить до завершення трирічний контракт нинішнього директора Музею Д’Орсе (Париж, Франція) Гая Когевала (Guy Cogeval). Він вже висунув свою кандидатуру на вибори нового керівника, але працівники музею припускають, що обрання Когевала на третій термін малоімовірне.

 

Гай Когевал

 

Однією з причин сумнівів в успіху Когевала на виборах називають інсульт, який 60-річний музейник переніс у 2014 році. Крім того, у французьке видання «Le Monde» просочилися відгуки анонімних представників музею, які запевняють, що нині заклад перебуває на межі кризи. Речниця Музею Д’Орсе вже оскаржила цю інформацію і повідомила, що йдеться лише про 30 кураторів, які не є більшістю персоналу.

 

Радник колишнього міністра культури Франції Флер Пеллерін вже оприлюднив повний список кандидатур на посаду. Ті ж «Le Monde» називають найбільш перспективним із них Лоренса Де Карса (Laurence des Cars), директора паризького Музею Оранжері.

 

За час перебування на посаді Гай Когевал організував низку успішних проектів, а нещодавно прийняв у дар Музею Д’Орсе 141 новий твір.

 

Джерело: theartnewspaper.com

 

Фото: blouinartinfo.com, francemusique.fr