Олександр Нестеровський представив серію концептуальних світлин

24 травня у київському мистецькому просторі "Gallery 83" (вул. Тарасівська, 3А) відбулося відкриття виставки українського фотографа Олександра Нестеровського. Організатор — галерея "Apart11".

 

Олександр Нестеровський — один із переможців престижного конкурсу з архітектурної фотографії "The Art of Building" у 2016 році. Він працює в абстрактному та концептуальному стилі фотографії. Ця виставка репрезентує добірку його робіт, які фокусуються на українському міському пейзажі та заміських краєвидах. За словами фотографа, його основні критерії щодо фотографії — чистота сюжету та гармонії в кадрі, де простота геометричних ліній переходить в чистоту сюжету. Водночас, його подання об'єктів здаються навіть поетичними, оскільки деякі з них, наприклад мости, поступово зникають на відстані, і відчувається, що вони нескінченні.

 

Тут і далі — твори Олександра Нестеровського

 

Не дивлячись на те, що ці структури виготовлені з металу та цегли, вони сприймаються досить легко та чуттєво. Через монохроматичну та мінімалістичну лінзу Нестеровського, ми можемо зосередитися та помедитувати над лагідними формами арок та підвісними кабелями мостів. Подорожуючи Україною, від Карпатських гір і до берегів Криму, Нестеровський фіксує розмай ландшафтів. Аналогічним чином, як і в міському ландшафті, краєвиди Нестеровського передають спокій та чистоту. За словами фотографа, його роботи досить часто інтуїтивні. Можливо тому, його фотографії такі чутливі та привабливі для сприйняття.

 

Побачити виставку можна до 28 травня.