OPEN CALL: Дослідницька платформа BlockchainLab шукає художників

Blockchain ArtHackathon – це проект, ініційований дослідницькою платформою BlockchainLab. Проходив у вересні 2017 року. Під час нього українські художники створили 30 арт-об'єктів, осмислюючи у своїй творчості теми блокчейну та криптовалюти. У травні 2018 року ці роботи виставлялисяв європейських містах у рамках проекту Blockchain ArtPresentation – U2Europe.

 

II Blockchain ArtHackathon вбачає свою місію в переосмисленні та зверненні до майбутнього. До того часу, коли досі лякаюча сингулярність стане реальністю. Людина в цій новій реальності вперше за всю історію людства опиниться в нехарактерній для себе ролі.

Фото надане організатрами

 

Можливо, людина стане persona non grata в економічному житті, а також в організації власного життя. Як будуть розвиватися події? Як людина взаємодіятиме зі штучним інтелектом, якщо останній навчиться прораховувати навіть емоційні дії homo sapiens? Як виглядатимуть найактуальніші проблеми й тренди майбутнього? Якими будуть лідери, якими будуть культурні цінності?


II Blockchain ArtHackathon запрошує художників, яким близька ідеологія проекту й тих, хто готовий до експериментів із власною творчістю. У рамках хакатону прочитаються лекції найбільш впливові спеціалісти у сферах сингулярності, футурології, урбаністики, філософії, блокчейну, арт-бізнесу тощо.


Особливість II Blockchain ArtHackathon – у партнерстві проекту з П’ятим Київським Міжнародним Економічним Форумом, темою якого у 2018 р. є CREATING FITURE IN THE HI-TECH WORLD.

 

Уперше бізнес та арт об’єднуються на цьому майданчику, усвідомлюючи, що лише синергія креативних індустрій спонукатиме до переосмислення тих змін, які нинівідбуваються в галузі технологій, що тектонічним чином уже сьогодні трансформує світову економіку.


Вперше керівники і власники великого бізнесу зі всього світу потраплять у святиню художнього світу та поділяться власним досвідом для генерації нових смислів.

 

Тема II Blockchain ArtHackathon – HI-TECH AND ART: CO-CREATION.


II Blockchain ArtHackathon відбуватиметься у 2 етапи:

I етап – підготовчий. Включає лекції, навчання анімації, розробку основних ідей та моделей майбутнього.

ІІ етап – робота в лабораторії, творче осмислення створених ідей та сценаріїв майбутнього.

 

Період проведення II Blockchain ArtHackathon – 13-19 жовтня 2018 року.

Художня мова вирішення задач – живопис, графіка, анімація.


Після закінчення проекту в Україні відбудеться велика виставка-підсумок. Окрім того, учасники хакатону матимуть змогу брати учать у міжнародних анімаційних фестивалях.


Дедлайн подачі заявок на участь – 30 серпня 2018 р.

Оголошення результатів відбору – 5 вересня 2018 р.

Комісар проекту – Станіслав Подячев.

Куратор проекту – Аіда Джангірова.

Заявку на учать можна заповнити за посиланням


Сайт проекту: www.blockchainart.io