Португальський художник презентує мурал у Києві

Сьогодні, 25 квітня, о 16:00 португальський мураліст Pantonio презентує нову роботу в Києві за адресою: Чоколівський бульвар, 1. Митець попрацював над проектом на запрошення посольств Франції та Португалії.

 

 

Ось що розповідає про подію анотація до неї:

 

«Чи знайомі ви з Пантоніо? Його справжнє ім'я Антоніо Коррейя. Пантоніо – мураліст з Португалії. Він вкриває стіни міст зграями казкових створінь з чорних та синіх хвилястих ліній. Його витвори нагадують м’язову тканину, що надає динамізму, відчуття руху та незвичайного життя. Відчуття посилюється під впливом грандіозності його творів, що простягаються вгору на багато поверхів будівель. Пантоніо зосереджує увагу на фауні, що населяє Лісабон і Тагус. Таким чином ми бачимо сардин, ластівок, зайців. Безліч тварин прикрашають простір його рідного Лісабону, а також Еврі та Парижа, де митець нині проживає».

 

Відкриття муралу відбудеться у присутності посла Португалії в Україні пані Марії Крістіни Алмейди, Радника з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Паскаля Сліванські та Виконавчого директора Французького інституту в Україні пана Матьє Ардена.

 

Джерело: сторінка події в Facebook