Прийом заявок на курс лекцій «Як писати» від редакторки Esquire Ukraine

11-12 жовтня в Києві письменниця і редакторка Esquire Ukraine Катерина Бабкіна проведе дводенний курс «Як писати». Реєстрація слухачів триває до 8 жовтня включно. Тривалість курсу 12 годин.

 

 

Мета курсу оволодіти провідним інструментарієм і технікою письма, що є спільними для всіх жанрів та видів, починаючи від текстів в блог і закінчуючи романами чи сценаріями; зрозуміти основні методи взаємодії тексту із читачем та зі світом.

 

Слухачі курсу дізнаються: як впізнати бажання своїх читачів, з чого починати роботу над текстом, де брати натхнення, що таке інтерпретація та адаптація тексту й як слід працювати із засобами художньої виразності. Наприкінці курсу кожен учасник гарантовано напише геніальне оповідання.

 

Як взяти участь?

Щоб стати учасником курсу, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежена 15 осіб. Кожен учасник сплачує організаційний внесок у розмірі 600 грн (у вартість входить навчання, кава-брейки, роздаткові матеріали тощо).

 

Дати і місце проведення: 11-12 жовтня (з 12:00 до 18:00), Культурний центр видавництва «Смолоскип» (вул. Межигірська, 21)

 

 

Довідка про авторку:

Катерина Бабкіна українська письменниця,  сценарист, драматург, редактор Esquire Ukraine. Авторка 5 книг поезії та прози, її тексти перекладено польською, німецькою, англійською, шведською, французької та російською мовами, п’єси за її текстами ставилися в Києві та Женеві, фільм за її сценарієм був знятий в 2012 в рамках всеукраїнського проекту “Україно, goodbye!”.

 

Детальніше про курс читайте тут