Проект “iFashion-Art” об’єднає роботи 52 сучасних українських митців

27 березня о 18.30 в Музеї історії міста Києва урочисте відкриття проекту “iFashion-Art” = «Інтелект – це модно»

 

Це складний мультидисциплінарний проект, що поєднує мистецтво, моду, психологію спілкування та освіту.  На виставці представлені роботи 52 видатних українських художників сучасності та унікальні сукні французької мисткині Isagus Extroversions.  Це перформанс, в якому глядач бере безпосередню участь, який змінює його та змушує замислитись над сучасністю, свідомим споживанням та пізнанням сутності дійсності. Шлях, який має пройти відвідувач цією виставкою – є перформансом у перформансі.

 

Олексій Анд. Параджанов


Цей шлях має 4 кроки/локації:

 

Перший крок  (3 поверх музею) – виставка сучасного мистецтва українських митців.


Виставка поєднує в собі живопис, фотографію, інсталяцію, хеппенінг, відео та анімацію, а також унікальні сукні, що були представлені на Венеціанській бієнале. Експозиція змушує глядача замислитись на тим, що таке сучасність, яку він проживає, та відкритись для нових ідей та думок. На виставці представлені роботи видатних українських художників Василя Цаголова, Олександра Ройтбурда, Арсена Савадова, Олега Тістола, Віктора Марущенка,  Миколи Білика, Віктора Сидоренка, Володимира Слепченка, Юрія Соломка, Олексія Анда, Миколи Маценка, Олександра Клименка, Ігора Гусєва, Миколи Сологубова, Владислава Шершевського, Анастасії Крайнєвої, Андрія Блудова, Олени Пронькіної, Валерії Літвінової, Олени Придувалової, Дарини Момот, Оксани Стратийчук, Анастасії Подерев’янської, Петра Лебединця, Олександра Журавля, Валентини Козяр, Леоніда Бернад, Олександра Владимирова, Єгора Зігура, Миколи Зігура, Олега Давиденка, Сергія Тумасова, Ігора Бабія, Володимира Харченка.

 

Другий крок (1 поверх музею, ліве крило) надає глядачу унікальну можливість сформувати свій власний стиль та образ за допомогою команди дизайнерів, що перетворять процес створення стилю на унікальну ділову гру, використовуючи макетний одяг. Ця зупинка розкриває взаємозв’язок між зовнішнім виглядом, мисленням та поведінкою, які абсолютно взаємопов’язані та індукують одне друге.

 

Запускається механізм рефлексії відвідувача  і наштовхує його на запитання — як впливає моя зовнішність на мене і як мене сприймають?

 

Третій крок (4 поверх музею) – перформанс «Знайомства за 5 хвилин». В спеціально облаштованому креативному просторі кожен з відвідувачів зможе знайти собі пару для безпосереднього спілкування на важливі теми. Перший по черзі відвідувач має обрати собі співрозмовника за привабливістю його зовнішнього вигляду і запросити його до бесіди, дотримуючись спеціально прописаних правил: 1) не використовувати сленг; 2) звертатись ввічливо один до одного; 3) заборона на зверхність.

 

Четвертий крок (1 поверх музею, арт-хол) є освітнім інтерактивним простором, який допоможе відвідувачу зробити якісний крок вперед в процесі самовдосконалення. В цьому просторі відвідувач зможе звернути увагу на можливість саморозвитку та надихнутися новими ідеями.

 

В рамках виставки передбачена освітня програма.

 

Авторка  проекту – українська дизайнерка Тетяна Іващенко.

 

Консультантка проекту – докторка філософських наук Світлана Стоян.

 

Адреса: Музей історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7

 

Час роботи: понеділок-неділя 11.00–21.00