Public Movement повторять перформанс «Перехрестя»

У суботу, 6 грудня, о 14:00 мистецький колектив-номінант на премію Future Generation Art Prize 2014, Public Movement (Ізраїль), повторить свій перформанс «Перехрестя». Акція відбудеться в присутності членів міжнародного журі, серед яких всесвітньо відомий художник Ян Фабр, один із найвпливовіших світових кураторів, арт-директор documenta 14 Адам Шимчик та інші. У цей же день журі обере переможця Премії Future Generation Art Prize 2014 та оголосить його ім’я на Церемонії нагородження у PinchukArtCentre.  

 

Учасники мистецького гурту запрошують усіх охочих взяти участь в акції. У рамках перформансу Public Movement вже вдруге представить в Києві ретроспективу минулих найвідоміших перформансів колективу, серед яких інсценізація ДТП, маніпулювання натовпом, дослідження поведінки людей у критичних ситуаціях тощо. Крім того учасники проекту долучаться до народних українських гулянь та побачать нові хореографії, що досліджують естетику поведінки вуличних протестів, самоорганізацію та питання визначення лідерів.

 

Дійство просто неба розгортатиметься на вулиці Трьохсвятительській у ході процесії від «Українського дому» до Міністерства закордонних справ на Михайлівській площі – двох символічних геополітичних точок новітньої історії України. 

 

6 грудня, о 13:45 координатори заходу, тримаючи біло-чорно-сині прапори з символікою колективу Public Movement, зустрінуть всіх бажаючих долучитись до перфомансу біля «Українського дому» (Київ, вул. Хрещатик, 2). Саме дійство розпочнеться о 14:00 і триватиме одну годину. Участь у перфомансі не потребує попередньої реєстрації.

 

«Перехрестя» виконуватиметься місцевими перформерами, які були відібрані художниками, та пройшли низку тренінгів в Тель-Авіві. Вони становитимуть новий осередок колективу Public Movement у Києві.

 

Радимо всім учасникам тепло та зручно вдягнутися, адже захід відбуватиметься просто неба і триватиме близько години.

 

Перфоманс відбудуться в рамках виставки 21 номінанта на здобуття Премії Future Generation Art Prize 2014 – першої міжнародної премії для молодих художників віком до 35 років, заснованої Фондом Віктора Пінчука.