Шедеври французького та італійського живопису виставлені в Sotheby’s

28 січня на ранкових торгах у Sotheby’s в Нью-Йорку було виставлено на продаж одне з найцінніших та найкоштовніших зібрань робіт митців XV-середини XIX століть. Це італійські та французькі малюнки, які потрапили на аукціон з двох аристократичних приватних колекцій.

 

Перша частина зібрання складається з семи видатних венеціанських креслень Франческо Гварді та Джованні Тьєполо. Вони входили до відомої колекції політика та дипломата Шарля Моріса Талейрана, що була зібрана на початку ХХ століття і відтоді ніде не виставлялася.

 

До другої частини увійшли картини Ватто, Фрагонара, Буше і Давида. Це близько 50 малюнків XVIII-XIX століть, придбаних протягом більш, ніж сорока років.

 

Найбільш помітними роботами зібрання періоду XVII століття є чарівні путті (діти) Рубенса (приблизно 1618 рік) та гарна оголена жінка, написана Артом де Гельдером – видатним учнем Рембрандта в його останні роки.

 

Серед колекції малюнків старовинних майстрів є і незвичайні скарби. Наприклад, датована XVI століттям робота Федеріко Бароччі, нещодавно виявлена німецьким майстром Гансом Белтінгом. Або надзвичайно рідкісні і так само нещодавно знайдені малюнки міланського художника Содома, який на початку століття працював разом із Леонардо Да Вінчі.

 

 

 

 

 

 

Джерело: www.sothebys.com