Теорія Великого вибуху від Тетяни Русецької

«Вихід із чорного» – нова виставка художниці Тетяни Русецької, яка розпочинається 30 квітня о 19:00 в Музеї «Духовні скарби України».

 

Тетяна Русецька. «Українська Мадонна» (2013, полотно, акрил, тканина)

 

«Це своєрідна теорія “Великого вибуху”, коли доводиться стиснутися до найдрібнішої частинки та сконцентрувати в собі весь спектр відчуттів. А далі виплеснути у Всесвіт безмірне розмаїття щирої інформації і вирватись з чорної діри, не згораючи дотла. Ми народилися заново і створили свій новий світ миру та краси. Це наш світ, наш пошук самоідентифікації», – повідомляється про подію на її офіційній сторінці в Facebook.

 

Тетяна Русецька. «Благовіщення» (2013, полотно, акрил, тканина)

 

Тетяна Русецька народилася в 1973 році в Дніпропетровську. Роботи художниці експонувалися в Мистецькому Арсеналі, Музеї «Духовні скарби України», Центрі сучасного мистецтва М17, Інституті проблем сучасного мистецтва та на Арт-пікніку Слави Фролової. Восени 2014 роботи Тетяни були відправлені до Америки в рамках проекту програми Fulbright Ukraine.

 

Тетяна Русецька. «Годувальниця» (2012, полотно, акрил)

 

Виставка «Вихід із чорного» триватиме до 14 травня за адресою: м. Київ; вул. Десятинна, 12. Вхід на відкриття – вільний. В рамках експозиції Тетяни Русецької також відбудеться платний майстер-клас із іконопису від авторки.

 

Тетяна Русецька. «Поцілунок Іуди» (2010, полотно, темпера)

 

Виставку Тетяни Русецької організовано в рамках культурного проекту Slava Frolova-Group, створеного для підтримки та просування молодих художників України.

 

Джерело: офіційна сторінка заходу в Facebook