Терористи атакували храм у Єгипті

10 червня троє терористів здійснили напад на давній єгипетський храм Карнак у Луксорі. Нападники були знешкоджені поліцією біля входу в храм.

 

Комплекс храмів Карнак у Луксорі (Єгипет)

 

Звіт правоохоронних органів свідчить про те, що двоє з трьох зловмисників були вбиті на місці нападу. Один з них встиг застосувати в дію вибуховий пристрій. Кількість жертв у результаті вибуху залишається невідомою.

 

Напад стався за тиждень після того, як бойовики на мотоциклах вбили двох екскурсоводів і представників поліції біля піраміди Гіза. Жодна терористична група досі не взяла відповідальність за злочини, але наразі головні підозрювані – ісламські терористи.

 

4000-річний храмовий комплекс Карнак разом із пірамідами Гіза є одними із найбільш популярних архітектурних пам’яток серед туристів у Єгипті.

 

Напад на Карнак є вже не першим терористичним актом в країні, пов’язаним із бажанням бойовиків привласнити частину доходу від туристичної галузі. В 1997 році 62 єгиптянина і 58 іноземних громадян були вбиті терористами у храмі Хатшепсут у Дейр-ель-Бахрі.

 

Джерело: theartnewspaper.com