«Трудна земля»

26 березня о 18:00 в Малій галереї Мистецького Арсеналу (м. Київ; вул. Лаврська, 10) відбудеться відкриття виставки «Трудна Земля» за участі творчого союзу «Суповий набір» та арт-кластеру «R+N+D». У проекті будуть представлені твори митців за результатами їхньої поїздки на один із териконів міста Краснодон (Луганська область).

 

 

7 грудня 2013 року група митців, музикантів та фотографів в рамках реалізації проекту “Чорний Олімп” здійснила експедицію на один з діючих териконів, що поблизу міста Краснодон, Луганської області. Ціллю проекту було створення медіа-архіву документацій індивідуальних досвідів взаємодії з індустріальним середовищем. В подальшому передбачалося використання цих матеріалів для аналізу та художньої репрезентацїї.

 

Під час експедиції учасниками провадилася фото- та відеозйомка, збір підйомного матеріалу, аудіозаписи та дослідження радіоефіру. Архів було доповнено картиною “Чорний Олімп” та відеороботою, створеною в Києві.


Більш ніж через рік учасники арт-кластеру “R+N+D” та творчого союзу “Суповий Набір” знову звернулися до накопиченого архіву задля його переосмислення в контексті сучасних подій. Митцями було створено чотири проекти, представлені в рамках єдиної експозиції.

 

Учасники проекту: Петро Владіміров, Євген Гордєєв, Євген Королітов, Антон Лапов, Максим Лосєв, Євген Степанець, Святослав Шевченко.

 

Виставка «Трудна земля» триватиме до 12 квітня.