Твір українського скульптора поповнив художню колекцію в Казахстані

Робота Олексія Золотарьова «Кут зору» стала частиною культурної програми всесвітньовідомої виставки Астана Експо 2017, що відкрилася влітку цього року. Тема виставки — «Енергія майбутнього», що аналізує альтернативні джерела енергії.

 

Тут і далі — робота Олексія Золотарьова «Кут зору»

Усі зображення надано організаторами

 

Церемонія відкриття Експо 2017 відбулася у грандіозному приміщенні Конгрес Центру, що став місцем для тематичних конференції, панельних дискусій та культурних заходів, серед яких і виставка сучасних казахстанських та закордонних художників: Азізи Сарамбетової (Казахстан), Армата Бектас (Казахстан), Дінари Кадирової (Казахстан), Луі-Сипрієн Ріаля (Франція) та  Олексія Золотарьова (Україна).

 

 

Сама будівля Конгрес центру завдяки складним пластичним формам символізує динаміку розвитку сучасних і майбутніх досягнень.

 

У виставці Експо 2017 прийняли участь більше 100 країн світу та 10 міжнародних організацій. Очікується що її відвідає близько 2 000 000 людей. Країнами-учасницями у рамках виставки демонструються досягнення та перспективи у сфері використання джерел енергії, що відновлюються, а також такі важливі переваги як екологічна чистота.

 

 

Церемонію відвідали президент РК Нурсултан Назарбаєв та перші обличчя близько 20 держав.  

 

Твір «Кут зору» прикрасив казахську державну колекцію творів сучасного мистецтва.