У Києві покажуть відомий фотопроект про закулісся нічних клубів Китаю

7 грудня, в четвер, в галереї F.A.C.E.Foundation відбудеться відкриття персональної виставки робіт Сергія Мельниченка — українського фотографа, переможця престижного міжнародного конкурсу фотографії Leica Oskar Barnack Award 2017.

 

Виставка PlayDay стане розширеним варіантом проекту Behind The Scenes, що розповідає про закулісне життя китайських нічних клубів, у яких Сергій кілька років працював танцівником: «В один момент я усвідомив, як багато цікавого тут відбувається, і почав щодня носити з собою камеру — так і з'явилася ця серія. PlayDay — це невидима сторона нічних клубів, атмосфера, частиною якої я став. У закуліссі бурлеску більше, ніж на сцені, тут концентрація сексуальних флюїдів щільніше кисню. Тут немає ніякої фальші — це ж не сцена, а повсякденне життя», — розповідає фотограф.

 

Сергій Мельниченко. Із серії Behind The Scenes

Усі зображення надано організаторами

 

Фотопроект швидко став відомим в Європі та США, в Україні його презентація відбудеться вперше. До експозиції виставки увійдуть фотографії з серії Behind The Scenes, фотороботи з життя самого Сергія і його друзів, колег, а також відео танцювальних номерів, з якими вони виступали в тому самому нічному клубі.

 

Сергій Мельниченко. Із серії Behind The Scenes

 

За словами засновниці F.A.C.E.Foundation Тетяни Миронової, це унікальний проект, який має побачити українська публіка: «Мельниченко показує виворіт бізнесу розваг в Китаї. Це не звабливий світ розкоші і швидких грошей, а жорстока реальність, де є місце для шрамів і синців. Хоча, проект PlayDay оповідає не тільки про сувору правду життя. У ньому є естетика оголеної правди, постмодерної гри, де за блазнівським гримом ховаються справжні драми. Впевнена, що цей складний, неоднозначний проект буде цікавий київському глядачеві».

 

Виставка пройде з 7 грудня 2017 року до 1 лютого 2018 року.

 

Місце проведення: простір F.A.C.E.Foundation (пер. Лаврський, 9).

 

Сергій Мельниченко. Із серії Behind The Scenes