У Києві пройде перший Український тиждень фотографії

З 23 до 26 листопада у Києві пройде I міжнародний фотографічний форум KYIVPHOTOWEEK 2017 — перший Український тиждень фотографії.

 

Головною подією KYIVPHOTOWEEK 2017 стане найбільша в Україні фото-виставка загальною площею більше за 3000 м². Спеціально для участі першому Українському тижні фотографії в Київ приїдуть найвідомійші фотографи зі світовими іменами і особисто представлять свої зіркові роботи. 

 

УЧАСНИКИ

 

Фото: Ярослав Данильченко

 

Крім того, на KYIVPHOTOWEEK 2017 буде представлена експозиція студентських робіт.

 

Також в рамках I Українського тижня фотографії KYIVPHOTOWEEK 2017 будуть представлені роботи фіналістів першого конкурсу аматорських селфі-фото «Цікаво про себе», організованого ГО «Щасливе місто».  На найбільшій професіональній виставці фотографії в Україні зроблені мобільним телефоном фото будуть представлені у друкованому вигляді і відвідувачі, гості та учасники KYIVPHOTOWEEK 2017 шляхом глядацького голосування оберуть переможця.

 

Фото: Юрій Санін

 

Програмою I міжнародного фотографічного форуму KYIVPHOTOWEEK 2017, першої Українського тижня фотографії заплановані також  лекції, присвячені проблемним питанням авторського права, на яких висвітлюватиметься ставлення фотографа до своїх та чужих робіт, як захищати свої авторські права, як їх реєструвати та які права є у фотографів, в тому числі важливе питання, яке хвилює багатьох фотографів, — що фотограф може знімати на вулиці й що він може робити з цими фотографіями.

 

Відкриття KYIVPHOTOWEEK 2017: 23 листопада о 19.00.

 

ПРОГРАМА

 

Організатори: ArtSpatium Foundation, Tuzov Art Group, Tumasoff Gallery

 

Адреса:  Київ, вул. Велика Васильківська, 100 (міжнародний готельно-офісний комплекс «Торонто-Київ»)

 

Вартість вхідного квитка на 1 день — 50,00 грн.

 

Фото: Gijsbert Hanekroot