У Києві відкриється культурний простір площею 3500 квадратних метрів

8 червня відбудеться відкриття масштабного культурного простору «АkТ» загальною площею 3500 кв.м. на території «Арт-заводу Платформа» (м. Київ, вул. Біломорська, 1). Першою подією стане презентація двох виставок.

 

Експозиція «20.18. Thinking about Tomorrow» містить близько 200 робіт від 50-ти українських митців: фотографію, графіку, колаж, інсталяцію, живопис, гравюру, офорт, скульптуру.

 

 

Фантазії арт-футурологів на тему майбутнього: вплив віртуального на реальне, пластичної хірургії на натуральність, трансформація людини у надлюдину, самокеровані автомобілі на трасі Київ-Одеса.

 

«Ми зробили повністю відкритий відбір. Отримали більше ніж 200 заявок від людей з усієї України. Відібрали 50. Для деяких, це буде перша виставка. І я кайфую, що є можливість «відкривати» саме молоде мистецтво», — каже кураторка проекту «AkT» Аліса Якубович.

 

 

Також, паралельно з основною экспозицією, стартує персональна виставка художника-самоучки Володира Задираки «Непал. Заборонене».  30 фотознімків з експедиції у Гімалаї  та їх аналог у живописі.

 

«Для нас це дуже вагомий крок вперед, адже «Арт-завод Платформа» є закритою територією, вхід до якої в будні дні можливий лише по перепусткам. Ми стаємо ще ближчі до наших цілей, а саме: підтримки молодих талантів і створення art-community. Ми вбачаємо соціальний єффект в тому, що вхід на всі виставки буде безкоштовний і мі зможемо прищепити естетичний смак нашим гостям, надихнути їх та познайомити з тим, що взагалі відбувається в українському мистецтві», — коментує відкриття «АkТ» маркетин-директор «Арт-завод Платформа» Соколов Сергій.

 

 

Спеціальна подія відкриття — арт-перформанс від лабораторії віртуальної реальності Sensorama Lab. Про те, що доступно художнику у віртуальній реальності після занурення у паралельний простір? Команда лабораторії прагне  розширити  уявлення про можливості митців майбутнього.

 

Загалом планується 4 великих экспозиції тривалістю близько місяця кожна.

 

Відкриття: 8 червня о 20.00