У Києві з’явилася нова студія для молодих художників

Нова арт-студія для молодих художників почала працювати на базі простору Port Creative Hub (м. Київ; вул. Набережно-Хрещатицька, 10а). Вона діятиме протягом усього 2016 року і повинна реалізувати 7 виставкових проектів.

 

 

«Два роки тому ми організували першу київську резиденцію для молодих художників Kyiv AIR. Студія у творчому просторі Port Hub – логічне продовження нашої програми з підтримки розвитку сучасного мистецтва в Києві» – говорить Володимир Кадигроб, співзасновник київської Платформи для сучасного мистецтва.

 

Кожні півтора місяці до студії запрошуватимуть одного художника або арт-групу для роботи в майстерні на безоплатних умовах. Учасникам нададуть матеріали та можливість користуватися всіма необхідними ресурсами для праці та навчання, пошуку нових сюжетів і візуальних рішень.

 

По заверешенні кожної резинденції художники представлятимуть в експозиції те, що було зроблено в студії. Першим учасником проекту стане художник Анатолій Бєлов, який почав роботу з 10 січня, а 1 березня представить свої напрацювання.

 

«Українські митці, які працюють в рамках експериментального мистецтва, часто перебувають у пошуках підтримки їх практики зі сторони менеджерів культури, а також потребують простору для творчості. Наша компанія вирішила сприяти реалізації проекту, який може стати першим поштовхом для облаштування постійної резиденції. Ми усвідомлюємо, що саме прагнення молоді до всебічного культурного розвитку, до отримання нових знань та навичок – це запорука успішного майбутнього нашої країни в цілому і конкретних у бізнесі зокрема», – коментує Віктор Гордєєв, власник Групи Компаній «Нові продукти».

 

Окрім можливості працювати, зустрічатися з культурною спільнотою і обмінюватися досвідом, художники матимуть можливість продажу своїх робіт для підтримки власної художньої практики.

 

Запити на участь в арт-студії та приклади робіт можна надсилати на адресу: info@p-c-a.org.ua.