У Львові триває виставка живопису та скульптури Людмили Давиденко

До 30 липня у галереї "Зелена канапа" (м. Львів, вул. Вірменська, 7) триває виставка художниці та скульпторки Людмили Давиденко "Голова". 


Голова – вмістилище наших раціональних та ірраціональних думок, саме в голові, а не у серці – художній метафорі, як відомо, насправді зароджуються наші емоції та почуття. Від неї ідуть тоненькі ниточки, лінійні і нелінійні зв’язки на фізичному і метафізичному рівні з нашим тілом, душею та космосом.

 


Художниця Людмила Давиденко використовує техніку малярства, що нагадує ризому – в біології розростання кореневища рослин, і проводить із цими ниточками фарби на полотні аналогії з нелінійними зв’язками на філософському рівні. А образом для відображення цих понять є голова людини.
На виставці окрім людських облич мальованих на полотні вперше з’являться об’ємні керамічні скульптури, виконані в техніці яку Людмила сама назвала "ризоми" і яка з полотна поширилась в її глиняну пластику. Людмила закінчила керамічний факультет Академії мистецтв у Львові проте як художник-кераміст не проявляла себе вже років десять.