Виставка фотографій Павла Кузнєцова спонукає поглянути на "непомічених"

17 березня в арт-просторі ВИСОКО відбулося відкриття фотопроекту «Непомічені» Павла Кузнєцова.

 

Автор Павло Кузнєцов — звичайний студент та фотограф. Один з тих, хто висвітлює у своїх роботах ті сторони життя, на які зазвичай люди не звертають уваги в буденності. Павло знаходить натхнення в повсякденному житті. Вважає, що найкращі та «живі» фотографії — раптові.

 

Тут і далі — фотографії Павла Кузнєцова

 

У лабіринті особистих проблем ми настільки зациклені на собі, що не помічаємо інших. Тих, хто залишається постійно в тіні, але незримо присутні поруч. Ми проходимо повз них кожен день — не дивлячись, не проявляючи ні краплі уваги. Варто поглянути на «зворотний бік медалі». Вони — люди, що втратили красу світу, що застрягли в чорно-білих тонах.

 

 

"Для нас вони — навіть не звичайні перехожі, лише сміття, пил, що прилип до стін підземних переходів. Герої моїх фотографій давно втратили розум, загубилися в цьому шаленому світі, тікаючи від страху на дно пляшок і ховаючись в підворіттях. Їм не відома радість насолоди життям — вони давно забули, як її відчувати. Бідність і безсилля перед життям зв'язали їх в чорно-білі будні, залишивши просто непоміченими", — коментує свій проект Павло Кузнєцов.

 

 

Ця виставка не повинна подобатися, вас не здивує яскравість кольорів або майстерність виконання. При втіленні фотопроекту в життя, найголовнішим була для автора і ВИСОКО емоція. Неважливо позитивна або негативна. Емоція, яка спонукає на роздуми, яка змусить звернути увагу на те, що оточує нас кожен день.

 

Виставка триватиме до 31 березня.