Вуличного художника застрелили під час роботи над «антинасильницьким» графіті

У Каліфорнії (США) вбито стріт-арт художника, який працював над твором «Superhero» – настінним полотном, спрямованим проти насильства.

 

Тут і далі – графіті Антоніо Рамоса на місці злочину

 

За попередньою версією, 27-річний Антоніо Рамос вступив у суперечку із водієм під автомобільним мостом, де працював над графіті. В результаті конфлікту зловмисник зробив смертельний вистріл в художника, після чого зник із місця злочину. Поліція досі не оголосила прикмети вбивці і нині займається його пошуком.

 

 

«Сталася найбільш болюча і безглузда річ, яку тільки можна уявити. Серцем я залишаюся з його родиною», – прокоментував інцидент член міської ради Оукленда Ден Калб. – «Ось молоді хлопці, які намагаються зробити щось позитивне для суспільства, і тут стається таке».

 

 

Антоніо Рамос був одним із 10 художників, які працювали над проектом організації «Attitudinal Healing Connection». Ідея ініціативи – долати насильство мистецтвом та освітою. Учні місцевих шкіл розробляли дизайн для вуличних малюнків, а Рамос та його колеги повинні були втілити ідеї школярів у життя.

 

Джерело: news.artnet.com