Юрій Коваль представить проект про тілесність та межі

1 червня у столичному арт-просторі "Золотое Сечение" (м. Київ, вул. Первомайського, 4) відкриється виставка робіт львівського художника Юрія Коваля "Окреслена територія". Організатори — Sky Art Foundation та аукціонний дім "Золотое Сечение".

 

"Даний проект — це роздуми щодо проблем територіальної приналежності, закодовані у музиці та феномені танцю. Ти маєш відчувати зал, адже музика диктує свої умови, окреслюючи певні кордони. Чим впевненіше ти себе почуваєш, тим відвертіше, пластичніше і цілісніше виходить результат. Розмірковуючи над цим, я звертаю увагу на відчуття власного тіла під час танцю", — розповідає Юрій Коваль.

 

Тут і далі — твори Юрія Коваля
Надано організаторами

 

Загальна кількість робіт — близько 10-ти масштабних творів, які будуть представлені вперше. Більшість з них автор створював впродовж 2017 року. Вхід на експозицію, яка триватиме до 15 червня, — вільний для усіх бажаючих.

 

У кожній роботі автор акцентує увагу на людське тіло, пластиці, рухах, підкреслюючи таким чином унікальність людської природи.  

 

 

"Роботи Юрія Коваля сповнені символів та глибинної філософії. Ця серія не стала виключенням — у притаманній йому гіперреалістичній формі автор розслідує суть територіальної цілісності як суспільної проблеми, так і проблеми внутрішнього світу людини", — підкреслює директорка Sky Art Foundation Юлія Островська.

 

 

За словами співвласника аукціонного дому "Золотое Сечение" Михайла Василенко, твори Коваля постійно беруть участь у аукціонних торгах та ідуть з молотка з гарними показниками.

 

"Споглядаючи на розвиток художника та опираючись на власний досвід, можу сказати, що роботи митця — це інвестиція, яка має інтенсивну динаміку росту", — відзначає аукціоніст.

 

 

* * *

Юрій Коваль народився 12 травня 1979 року у Львові. У 2004 році закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет дизайну інтер’єрів. У 1998 році закінчив Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. І.Труша, факультет реклами в архітектурно-просторовому середовищі. На його рахунку — близько 10-ти персональних проектів та участь у 30-ти групових виставках.