Про жінок і політику в Центрі візуальної культури

12 березня Центр візуальної культури (м. Київ; вул. Глибочицька, 44) та «Політична критика» запрошують на дискусію «Жінки, партії, квоти: як досягти гендерної рівності у політиці?». Початок – о 19:00.

 

 

Дискусія має на меті прояснити цілі досягнення рівності між жінками та чоловіками у владі, обговорити механізм «позитивної дискримінації», встановлення квот на владних посадах та зміни виборчого законодавства, висвітлити досвід застосування відповідних реформ у світі.

 

Учасники заходу:

 

Тамара Марценюк – кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія», викладачка курсу «Гендер і політика».

Олена Єна – Старший менеджер програми «Жінки-лідерки», Національний Демократичний Інститут

Захар Попович – кандидат економічних наук, активіст соціалістичного об’єднання «Ліва опозиція», співавтор проекту статуту політичної партії соціальної революції, який передбачає широке використання гендерних квот.
 
Модераторка – Ольга Веснянка.

 

Вхід на дискусію «Жінки, партії, квоти: як досягти гендерної рівності у політиці?» – вільний. Вона проводиться в рамках феміністичної програми Центру візуальної культури, що триває до 19 березня. Перший з таких заходів відбувся на початку березня і був присвячений жінкам у Першій світовій війні