«Жіноча сексуальність у XVIII столітті…»

Центр візуальної культури та «Політична критика» запрошують на лекцію «Жіноча сексуальність у XVIII ст. в Україні: асиметричні відповіді судової практики», яку прочитає Катерина Диса. Подія відбудеться 14 березня о 17:00 за адресою: м. Київ; вул. Глибочицька, 44; 2-й поверх.

 

 

Лекція присвячена ворожому ставленню до жіночої сексуальності, яке набуло кримінального характеру під впливом судової системи XVIII ст. Катерина Диса розгляне специфіку таких справ: за яких обставин стосунки, які за визначенням мали б бути секретними, ставали явними, хто з учасників стосунків найчастіше ставав головним звинуваченим і чому покарання було непропорційним до самого «злочину».

 

Катерина Диса – кандидат історичних наук, викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія», співробітниця Центру польських та європейських студій. Вона займається дослідженнями з історичної антропології (історії відьомства, історії родини, історії дитинства), історії медицини, історії ідей та уявлень.

 

Вхід на лекцію «Жіноча сексуальність…» – вільний. Вона відбудеться в рамках феміністичної програми Центру візуальної культури, що триває з 3 до 19 березня.