Партнери ART UKRAINE

 ДП "НКММК "Мистецький Арсенал""

ДП "НКММК "Мистецький Арсенал""

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал" сьогодні є одним з найбільш перспективних проектів у галузі культури України, а у майбутньому має стати одним із найпотужніших світових музейно-виставкових комплексів.

Місія Мистецького Арсеналу –  об’єднати великий об’єм культурних ініціатив та надбань України в один концептуальний національний проект з метою презентації української історичної та мистецької спадщини як частини світового культурного надбання.

 

сайт

 Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» – недержавна добровільна благодійна організація

 

Місія фонду – поширення традицій меценатства та благодійності в Україні

 

Мета фонду – сприяння розвитку та розбудові Мистецького Арсеналу; поширення доступу до надбань української та світової культури; реалізація освітніх програм для дітей та молоді, сприяння розвитку художньої творчості; створення та поповнення музейних колекцій; збереження та розвиток українських культурних традицій; налагодження міжнародних відносин, підтримка яскравих представників сучасного мистецтва, талановитої молоді.

 

сайт

 Культурний Проект

Культурний Проект

Культурний Проект – організація, що здійснює освітні програми у сфері візуального мистецтва.

 

Освітні програми з такою назвою проходять вже п'ятий рік поспіль – однак формат організації суттєво змінився з моменту її заснування. Від одноразових циклів лекцій у сфері сучасного мистецтва Культурний Проект еволюціонував в регулярні об’ємні курси, що охоплюють історію мистецтва від зародження до розвитку його найсучасніших світових тенденцій, а також став майданчиком для проведення великої кількості відкритих авторських лекторіїв.

 

сайт

 Изоляция

Изоляция

ИЗОЛЯЦИЯ — это неприбыльный негосударственный фонд, открытый в 2010 году, и расположенный в Донецке (Украина) на территории бывшего завода по производству изоляционных материалов.

 

ИЗОЛЯЦИЯ — это платформа культурных инициатив. Это мультидисциплинарный культурный центр, открытый для всех видов творческой экспрессии. Это точка соприкосновения для всех, кто стремится к культурным и социальным переменам.

 

сайт